MOOLA'da Özel Üretim

Nasıl İlerliyor?

1

Ürün Seçimi & Özelleştirme & Fiyat Belirleme

Ev yada ofisiniz için tamamlayıcı mobilyaları sizin için tasarlıyor, doğal ahşap kullanarak size özel üretiyoruz. İstediğiniz ölçü, renk ve tasarıma karar verdikten sonra siparişinize özel fiyatlandırma yaparak size teklifimizi iletiyoruz.

ozel-uretim-anlasma

2

Üretim Süresi & Çalışma Stilimiz

Siparişinize özel vermiş olduğumuz fiyat teklifinin ardından ikinci adım olarak siparişinizin en geç teslimat süresini ve üretim süresi içerisinde siparişiniz ile ilgili izlemiş olduğumuz adımları kısaca size özetliyoruz.

çizim-ölçülendirme

3

Atölye & Üretim Aşaması

Bizlere aktarmış olduğunuz yazılı isteklerinizi atölyedeki arkadaşlarımızın daha kolay anlayabilmesi için kağıt üzerine dökerek siparişinizin üretim sürecini başlatıyoruz. Bu süre içerisinde her aşamada siparişiniz ile ilgili size bilgilendirme ve görsel paylaşımı yapıyoruz. Size iletmiş olduğumuz görseller doğrultusunda değiştirmek istediğiniz noktalara müdahale ederek siparişinizi yeniden şekillendiriyoruz.

özel-ölçü-üretim

4

Son Kontrol & Paketleme & Kargo Teslimat

Üretim süresi içerisinde sizinle paylaşmış olduğumuz görsellere ek olarak ürünün son şeklini alması ile birlikte ürünün kurulumunu yaparak sizlere son görseli iletiyoruz. Sizin onayınız ve ekiplerimizin son kontrolü sonrasında ürününün paketlemesini yaparak anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslimatını yaparak size kargo takip bilgilerini iletiyoruz.

ozel-uretim-teslimat