WOOCOMMERCE

PRODUCTS ON SALE

Products with sale prices
-50%
katlanabilir-pratik-mutfak-rafi
Kapat

Katlanabilir Pratik Mutfak Rafı

9,99
Evinizin birçok yerinde kullanabileceğiniz katlanabilir yapısıyla kolay muhafaza edebileceğiniz pratik mutfak rafı! Mutfak tezgahında, dolap içerisinde, tezgah altı dolaplarınız ve banyo gibi sık sık düzenlediğiniz alanlarda eşyalarınızı kolaylıkla organize edebilirsiniz.
-43%
dolap-ici-askili-organizer
Kapat

Dolap İçi Askılı Organizer

16,99
Mutfak, banyo dolaplarınızdaki dağınıklığı askılı organizer yardımıyla kolaylıkla çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Dolap içerisinde dağınık halde bulunan deterjan, bez , sprey gibi ürünlerinizi dolap içi organizer sayesinde düzenleyebilirsiniz.
-57%
ust-uste-eklenebilir-banyo-mutfak-duzenleyici
Kapat

Üst Üste Eklenebilir Banyo Mutfak Düzenleyici

12,99
Pratik ve kullanışlı yapısıyla evinizin her noktasında kolaylık kullanabilirsiniz. Dilerseniz üst üste ekleyerek alandan tasarruf sağlayarak kullanabilir dilerseniz de ayrı ayrı kullanabilirsiniz.
-48%
ucgen-lavabo-suzgeci-1
Kapat

Üçgen Lavabo Süzgeci

12,99
Üçgen şekli nedeniyle lavabonuzun köşesine yerleştirerek rahatça kullanabileceğiniz Lavabo Süzgeci, meyve ve sebzelerinizin suyunu süzerek kuruturken pratik tasarımı sayesinde de mutfağınızda yer kaplamaz.

Çekmece İçi Bıçak Düzenleyici

21,99
Mutfak çekmecelerinizdeki bıçakları kolayca istiflemenizi sağlayacak olan 2 sıralı Çekmece İçi Bıçak Düzenleyici, aynı zamanda yerden de tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
-47%
4lu-poset-klipsi
Kapat

4’lü Poşet Klipsi

9,99
Kilitli plastik yapısı sayesinde gıda ürünlerinizi saklama kutularına ihtiyaç kalmadan kolaylıkla uzun süreli muhafaza edebilirsiniz. Üstelik pratik kilit yapısı tekrar tekrar kullanıma uygundur.
-35%
5li-pratik-cok-amacli-aski
Kapat

5’li Pratik Çok Amaçlı Askı

12,99
5’li Pratik Çok Amaçlı Askı Ev yada ofisinizde giysilerinizi, çantalarınızı eşyalarınızı düzenli bir şekilde asmanızı sağlar. Kullanışlı yapısıyla dilediğiniz yerde
-50%
cok-amacli-bolmeli-organizer
Kapat

Çok Amaçlı Bölmeli Organizer

9,99
Ev yada ofisinize kişisel eşyalarınızı kolaylıkla organize edebileceğiniz ve üst üste eklenebilir özelliği ile birden fazla alımlarınızda alandan tasarruf sağlayarak eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz çok amaçlı bölmeli organizer.
-23%
plastik-vantuzlu-banyo-askiligi
Kapat

Plastik Vantuzlu Banyo Askılığı

49,99
İhtiyaç duyabileceğiniz her şey duş başlığınızın hemen altında! Şampuan, krem, losyon, lif, jilet gibi birçok ürününüzü geniş ve yüksek raf aralığı ile duş başlığınızın hemen altında.
-27%
cam-limon-sikacagi
Kapat

Cam Limon Sıkacağı

10,99
Çekirdeklerinden ayrışmış limon suyu elde etmenin en pratik ve şık yolunu sunar. Plastik benzerlerinin aksine sağlıklı kullanım imkanı sağlar.
-35%
30lu-kapakli-yumurta-saklama-kutusu-2
Kapat

30’lu Kapaklı Yumurta Saklama Kutusu

24,99
Yumurtalarınızın kırılmadan, bozulmadan, dolabınızda uzun ömürlü hijyenik bir şekilde saklayabileceğiniz 30 bölmeli kullanışlı bir üründür.
-35%
ust-uste-eklenebilir-banyo-mutfak-duzenleyici
Kapat

2 Katlı Ayrılabilir Banyo Mutfak Rafı

27,98
Pratik ve kullanışlı yapısıyla evinizin her noktasında kolaylık kullanabilirsiniz. Dilerseniz üst üste ekleyerek alandan tasarruf sağlayarak kullanabilir dilerseniz de ayrı ayrı kullanabilirsiniz.